Banery wysuwane

Nauka dla Ciekawych

pon., 03/10/2022 - 09:49
Grafika

Przedstawiamy Państwu popularnonaukową serię "Nauka dla Ciekawych". Głównym celem tej serii jest dostarczenie czytelnikom najnowszych informacji z zakresu nauk o Ziemi oraz rozbudzenie i poszerzenie ich zainteresowania tą problematyką. Wszystkie tematy opracowano w taki sposób, by z publikacji korzystać mogli nauczyciele i młodzież szkół ponadpodstawowych, studenci, prelegenci wygłaszający pogadanki popularnonaukowe, czytelnicy bibliotek oraz studenci uniwersytetów trzeciego wieku. Do każdej książeczki dołączone są płyty CD, które zawierają bogato ilustrowane prezentacje streszczające i uzupełniające tekst zasadniczy, filmy i, prawie w każdym numerze, fotografie trójwymiarowe.

Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z serią: https://wydagh.agh.edu.pl/produkt/162-nauka-dla-ciekawych-nr-1-15-komplet
Dotychczas wydane zostało 16 tytułów, cena jednej książki wynosi 14,00 zł, ale przy zakupie całego kompletu otrzymują Państwo 20% zniżki (179,20 zł/16 książek).

W przygotowaniu są już kolejne tytuły!